V chráme Pána

.

Už sa vidíte, ako prechádzate nervózne úzkou uličkou, vďaka bohu vás podopiera váš milovaný otec a oči všetkých sú uprené iba na vás. Tam niekde vpredu v diaľke pred oltárom vidíte svojho vyvoleného. Viete, že dneškom sa vám zmení celý život a nič už nebude ako predtým. Bude to krásne, že patríte len k jednému človeku, ktorý vám dal meno. A teraz na vás netrpezlivo čaká, trasú sa mu ruky, ale napriek tomu je neskonale šťastný, že to môže byť práve on, kto vedľa vás strávi zvyšok života.

Máme všetko?

Už sú konečne za vami všetky prípravy a napäté mesiace, kedy ste riešila, či všetko vyjde podľa vašich plánov. Niekoľkokrát ste navštívila svadobný salón
a skúšala rôzne šaty. Stále vám pri každých niečochýbalo, bolo potrebné doladiť veľa detailov. Veď tá správna róba je to najdôležitejšie zo všetkého. Aspoň na jeden jediný deň byť princeznou a prežiť svoju rozprávku až do konca. To si predsa prajeme všetky alebo snáď nie? Tak prečo by sa nám takýto sen nemohol splniť. Stačí len tak málo. Najdôležitejší ste predsa vy dvaja a nič iného okolo. Nezáleží ani na počte a zložení hostí.

.
V chráme Pána
3.5 (70%)4
.